Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekurani - E Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Dua".
3. Video është e këngës "E Dua", por nuk këndohet nga Hekurani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekurani - E Dua  (Feat. Dardan Gjinolli)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Hekuran Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dardan Gjinolli

04/08/2020

2020-08-04T20:27:08+00:00[Dardani:]
Te perqafoj ne enderr gjdo nate
Nuk dua tzgjohem kur e di se nuk te kam ngat
Jam msu gjithmon me te pas te krate
Gjithqka e zbrazet me duket pa ty

[Hekurani:]
S'po kalon minuti as ora
Me le duke pritur dashni
E dua, E dua se ka lind per mua
Pa te nuk po mundem as nje dit

Oj dashni oj dashni
Pritem se po vi
Pa ty oj dashni sun po rri

[Dardani:]
Oj dashni oj dashni
Pritem se po vi
Pa ty oj dashni sun po rri

[Hekurani & Dardani:]
Oj dashni oj dashni
Pritem se po vi
Pa ty oj dashni sun po rri 2x

[Dardani:]
Te perqafoj ne enderr gjdo nate
Nuk dua tzgjohem kur e di qe stakm ngat
Jam msu gjithmon me te pas te krahte
Gjithqka e zbrazet me duket pa ty

[Hekurani:]
Spo kalon minuti as ora
Me le duke pritur dashni
E dua, E dua se ka lind per mua
Pa te nuk po mundem as nje dit

Oj dashni, oj dashni
Pritem se po vi
Pa ty oj dashni sun po rri

[Dardani:]
Oj dashni, oj dashni
Pritem se po vi
Pa ty oj dashni sun po rri

[Hekurani & Dardani:]
Oj dashni, Oj dashni
Pritem se po vi
Pa ty oj dashni sun po rri 4x


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet