Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Likollari

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Hekuran Likollari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 21 Qershor 2018, Hekuran Likollari publikon videoklipin "Mos Harroni Shqiperine"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Spiro Korro

Thanas Sazo

Adriatik Bibe

Ilir Berdilla

Drini Gjona

Perlat Merko

Klodjan Meçka

Rudi Hasanllari

Metlli Musaraj

Nasi Kerraj

Tags: Hekuran Likollari


Komente mbi këtë artist