Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hellbanianz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  97
BIOGRAFIA: Hellbanianz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Këngëtarët më të njohur në HB Jane Vinz, i cili u be i njohur me këngët "My Shqipez" dhe Stealth që u bë i njohur me "Hood Life". Baseman u bë i njohur me këngën "Corleone" në bashkëpunim me Vinz, por Baseman nuk është me origjinë shqiptare. Më datë 28 Mars 2014, Hellbanianz publikojnë videoklipin "N'rrug". Më datë 23 Tetor 2018, Hellbanianz publikojnë videoklipin "A Je Normal?"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Anëtar i grupit

Vinz

Anëtar i grupit

Stealth

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Hija E Jetes

Infinit Records

E'7

Eki-Nox

E7

WNC

Ritmi I Rruges

A.D.X

NR

Zinxhirt


Tags: Hellbanianz, Hb

Hellbanianz në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet