Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Henri Mahmuti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Henri Mahmuti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Student në degën Art & Design dhe autodidakt sa i përket studimeve për muzikën, dalja e tij e parë skenike ka qenë në konkursin artistik “Tirana Art Fest”. Në Tetor 2018, Henri Mahmuti merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Nuk Kthehet Pas". Në Shtator 2019, Henri merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Fajtor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Ponoci

Mirgen Huba

Emir Plava

Kliton Roci

Ylli Shaqiri

Skerdi (Top Fest)

Butrint Bardhi

Foti Marko

Vitmar Basha

Sokol Musaj

Tags: Henri Mahmuti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet