Më mbaj mend (për 1 muaj)

Henri Mahmuti - Nuk Kthehet Pas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7

I vetem ktu
vec kujtimi jot po mrri prane
veten tu lendu
se e di qe koha nuk kthehet pas
se kur nata bie mbi qytet
asgje tjeter me bo smka mbet
veten du me gjet
nato rrugica terrta tzemres tande
ma nuk kthehet pas sic ka qene
gjithca u zhduk mo kurgja ska mbet
jo nuk kthehet pas sic ka qene
joo
E tash qe kurgja ska mbet
nje dite o njesoj me nje jete
dhimbja qe kam mu spo mlen tqet
kthej koken mbrapa duket sikur mthrret
ma nuk kthehet pas sic ka qene
gjithcka u zhduk mo kurgja ska mbet
jo nuk kthehet pas sic ka qene
joo x2

Ky tekst u dërgua nga reaPublikimi: 11/11/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018


Komente 0


Henri Mahmuti - Nuk Kthehet Pas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Kthehet Pas".
3. Video është e këngës "Nuk Kthehet Pas", por nuk këndohet nga Henri Mahmuti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.