Henrik
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Henrik është këngëtar. Në Maj 2008, Henrik merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Une Dhe Ti".

Në Maj 2009, Henrik merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "E Vetmja Je Ti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0