Hermes
Hermes

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Hermes është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Në Nëntor 2007, Hermes merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Ndjej". Në Maj 2008, Hermes merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Me Kujto". Në Maj 2009, Hermes merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pellgu Im". Më datë 26 Dhjetor 2014, Hermes publikon videoklipin "Me Lini Te Qaj". Më datë 8 Janar 2015, Hermes publikon videoklipin "Moj Nëno". Më datë 10 Prill 2015, Hermes publikon videoklipin "Te Keqen Lalka". Më datë 27 Korrik 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0