Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Hersiana Matmuja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
 • Vendlindja:
 • Kukës 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Hersiana Matmuja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Hersi Matmuja është rritur në Tiranë dhe ka studiuar në Konservatorin "Santa Cicilia" në Romë për Kanto. Ajo ka kënduar që në moshën 8-vjeçare dhe u spikat në zbulimin e talenteve të reja. Ka marrë pjesë shumë shpesh nëpër festivale si Festivali i këngës në RTSH, Kënga Magjike etj. Ka qënë ëndërra e prindërve të saj, që Hersi të bëhet këngëtare dhe ata e kanë shtyrë të ndjeki këtë rruge. Ajo vazhdon të studiojë duke përvetësuar gjithmonë e më shu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Eurovision

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Evi Reçi

Adalena Seferi

Laura Toska

Linda Sadiku

Nidora Gjyriqi

Saelma

Erga Halilaj

Juvi

Orjola Xhemollari

Anxhela Noti

Tags: Hersiana Matmuja, Hersi, Hercina, Herciana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet