Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: HI TI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 15 Janar 2019, HI TI publikon videoklipin "Vajza 7 Vjeqare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tiron Alili

Bekim Ademaj

Meli Popovci

Shpend Kerleshi (Pena)

Lindi Mehmeti

Jeton Rrudhani

Urim Gashi

Leutrim Llozani

Bashkimi

Ismajl Rexha

Tags: Hi Ti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet