Më mbaj mend (për 1 muaj)Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Hidaver Osmani - Kumanovare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Këngë e albumit:

"Nomadja"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Kjo qetësi më mundon
Zemra ime qan
Vetmia kujtimet mi shpalon
Shpirtin ma helmon

Ref:
Jo më jo dhimbje ska
Lotë dhe hidhërim
Vetëm Kumanovaria
Ma sjell këtë gëzim 2X

Shiu lagë flokët e tua
Unë vënitem pranë
Asgjë s'më bënë t?ë ftohem
Vetëm pran teje t'jam

Ref:
Jo më jo dhimbje ska
Lotë dhe hidhërim
Vetëm Kumanovaria
Ma sjell këtë gëzim

Kur të shohë duke vallëzuar
Zemrën ma gëzon
Bukuria jote e rrallë
Kudo mbretëron

Ref:
Jo më jo dhimbje ska
Lotë dhe hidhërim
Vetëm Kumanovaria
Ma sjell këtë gëzim 2X

Teksti:Hidaver Osmani-Didi
Muzika:Hidaver Osmani-Didi


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet