Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Lazdrane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Pse do të më lëndosh
Ndaj meje bëhesh si mbretëresh
Për ty athua a jamë lodër
Dhe se mund të më robërosh

Ref:Ty ta banë mendja
Që aq shumë lazdrohesh
Por nëse gjenë më mirë
Më shpejt dua t'largohesh
Me gënjeshtra s'mund t'jetoj
E shoh se ti je lazdrane
Kot unë të dashuroj
Kur ti je mendje madhe 2X

Ref:Ty ta banë mendja
Që aq shumë lazdrohesh
Por nëse gjenë më mirë
Më shpejt dua t'largohesh 2X

Tekst:Hidaver Osmani-Didi
Muzika:Hidaver Osmani-DidiNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - Lazdrane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lazdrane".
3. Video është e këngës "Lazdrane", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0