Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Këndoj I Dehur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

N'skaj t'një dhome
Unë qëndroj
Pi duhan e pi raki
Terri mua më mundon
S'pata fatë në dashuri

Ref:
Kur e këndoj këtë
Më duket se ajo më dëgjon
Më shiqon me ata sy
M'dhuron puthje e dashuri

Tymë duhani në çdo anë
Këmdoj i dehur,pijë e qaj
Kërkoj ngushëllim unë në vetmi
Pse e humba këtë dashuri

INPROVIZIMI:
Asaj që shkoi pa më thënë madje
Edhe përshëndetjen e fundit
Kot pres që të kthehesh
Të thërras nuk mundem
Se as emrin nuk ta di
Me kujtes më kanë mbetur vetëm
SYT E TU TE ZINuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - Këndoj I Dehur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këndoj I Dehur".
3. Video është e këngës "Këndoj I Dehur", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0