Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Do T'vij Një Ditë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Do t'vij një ditë
Je me famë dhe e pasur
Për të gjithë shumë e dashur
Por jo më shumë
Dhe te askush sa unë

Ref:
Unë nuk kam asgjë t'dhuroj
Por me zemër të dashuroj
N'zemrën time ka veç lumturi
Jam ashtu siç jam
Kjo m'është pasuri

Më duaj ashtu siç jam
Dhe mos pyet pasuri a kam
Dot t'vij një ditë
Do të kem shumë dritë

Tekst:Xh.Xheladini
Muzike:Hidaver Osmani-DidiNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - Do T'vij Një Ditë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do T'vij Një Ditë".
3. Video është e këngës "Do T'vij Një Ditë", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0