Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Pranvera Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Pranvera pa ty
Tash ka ardhë pranvera
E para pa ty
Kam mbetur si lule
Në diell pa shi

Ref:
Lulet lulëzojnë
Unë ju marrë erë
S'të kam këtu afër
Të dua si çdoher

Ku vajte ku shkove
Pse më le në vetmi
Zemrën ma helmove
E dashur mua ti

Tekst:R.Kamberi
Muzika:Hidaver Osmani-Didi


Hidaver Osmani - Pranvera Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranvera Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pranvera Pa Ty", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0