Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Jo, Jo S'dua Të Jetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Jo S'dua
Sikur t'kisha lind edhe njëher
T'mundem i qetë të jetoj
Se për vuajtjet e mija
Këtë femër e mallkoj

Ref:Jo,jo s'dua të jetoj
S'dua vetën ta lëndoj
Me lind oj nënë përsëri
Ndoshta atëher ajo m'dashuron
Unë fatë zi kisha lind
Që gjithmon unë të vuaj
Aq tradhtare kishe qenë
Që vonë e kuptova

Ref:Jo,jo s'dua të jetoj
S'dua vetën ta lëndoj
Me lind oj nënë përsëri
Ndoshta atëher ajo m'dashuron

Thellë në zemrën time
Ngule kthetrat tua
Tjerat m'betën kujtime
Prap ty të dua

Ref:Jo,jo s'dua të jetoj
S'dua vetën ta lëndoj
Me lind oj nënë përsëri
Ndoshta atëher ajo m'dashuronNuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - Jo, Jo S'dua Të Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo, Jo S'dua Të Jetoj".
3. Video është e këngës "Jo, Jo S'dua Të Jetoj", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0