Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hija Jetes - S'po Me Don (Vers. II)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'po Me Don (Vers. II)".
3. Video është e këngës "S'po Me Don (Vers. II)", por nuk këndohet nga Hija Jetes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hija Jetes - S'po Me Don (Vers. II)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/12/2003

2003-12-19T21:44:27+00:00Yo, this is a true story about Kiki
Kiki is a young boy, and Kiki like girls very much
but girls I guess don’t like Kiki
so check this out!

S’po me don kurkush
s’po me don spo me don,
s’po me don kurkush
s’po me don spo me don kurkush!

Apet ne mengjes, ai s*** para meje ish qu
deri kur keshtu, un i virgjer me jetu
edhe sa du me provu ne WC qysh do me shku
e du mirrejt dostat, qe sot si kom *shu!
U vesha u bona gati, dola desh u rrxova
te hymja e pash Adelina Ismajlin, gati e praptova
krejt trubullt ma qitke, po tani u kujtova
syzat me dioptri ne shpi i harrova
shkova i morra tu nga, u ktheva apet me pa
**** nonen qa me pa Aida Armendin dojke me vra
tu u largu harrova per qka jom qu
po kur shkova ne kafiq dostat ma kujtun…

S’po me don kurkush
s’po me don spo me don,
s’po me don kurkush
s’po me don spo me don kurkush!

Kurkush spo me don se di kshtu a shkon
edhe kojshikja me proteza ngoje po mrefuzon
qe 20 vjet tu provu,u myta tu deshtu
qu bre hajvan jep naj sen, se don me maru
e bona zemren guri,edhe dy femnav ju afrova
thash a bon mu ul me juve, se marova
u qudita kur me than, po more qysh sbon
"na kemi qef kur ni mashkull na kupton"
shpresa mu kthy, shum sene mu sillshin naper kry
thash vet me veti "ma n’fund akllin du me thy"
tu hi nmuhabet per mardhenie seksuale
e kuptova se ato ishin lezbejka fillestare…

S’po me don kurkush
s’po me don spo me don,
s’po me don kurkush
s’po me don spo me don kurkush!

Hey papritmas Kikit formula ju kujtu
para femrave homo mu prezantu
qe ma leht me ato me u shoqnu
e kur te vjen puna deri aty Kiki me sulmu!

Don Pizhi:
Prap se prap edhe kjo mua me deshtoj
e provova te bje femer po ajo ftyren ma shemtoj
ende jam gjalle, ekzistoj dhe veproj
neper gazeta "zemer e vetmuar" letra qoj
prita prita mos po vjen ajo dita
por un Kiki u lodha nga te gjitha
dhe kshtu me ne fund vendosa me ndryshu
komplekset e mija, te shpija mi harru!

Murati:
Kiki beri ashtu edhe siq tha
krejt senet qe i dojke pas dore i la
por erdhi koha kur femrat Kikit po e dojn
dhe Kiki femrave deshirat po ua plotson…

Po me don gjithkush
po me don spo me don,
po me don gjithkush
po me don spo me don gjithkush!


Ky tekst u dërgua nga Theeagle
Më Shumë Këngë Nga Hija E Jetes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë