Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hija Jetes - Nxet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Qe Shumë Vjet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nxet" kënduar nga Hija Jetes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Yll Demaj - Nxet

nxet e bojm e bona na
e bojna na
nxet e bojna e bojna na
e bojna na

edhe nje nate e nxet
po bahet sonte gjithcka sjkon perpjet
krejt po bahen gati
se cashtu dojna vendin krejt me djek

cunat dojn cokollata
me taka tlarta e bojna der n'mengjes

se ne jem cokollata shum te zjarta
nxet e bojna nxet

nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah
nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah

nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah
nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah

edhe nje nat e nxet
po bahet sonte gjithcka shkon perpjet
krejt po bahen gati
se cashtu dojna vendin krejt me djek

cunat dojn cokollata
me taka tlarta e bojna der n'mengjes

se ne jem cokollata shum te zjarta
nxet e bojna nxet

nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah
nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah

nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah
nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah

nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah

nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah
nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah

nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah
nxet e bojm e bojna na
pim tequila dej nsabah dej nsabah

F-Tim - Nxet

.......................................................................
Ju qe zdini qa osht Remix
Qe ngoni qysh bohet seni
Une e gjuj veq 1 Remix kallet kejt vendi
E bojna nxet kur vina na flaken ja shtina
028 F-Tim Az-m apet po vina
.......................................................................
Më Shumë Këngë Nga Hija E Jetes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet