Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Hija Jetes - S'ka Lidhje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Back In The Game"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Lidhje" kënduar nga Hija Jetes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hija Jetes i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga KAOS. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Intro :

Auuuuuh
1-2-3 hajde kejt
1-2-3 hajde kejt
1-2-3 hajde kejt
1-2-3 hajde kejt

Ajo o krejt si une
ka qef me pi si une
ka qef me thy si une
e din qe s'munet asnihere me gjet si une
m'njeh mu ma mir se une
du nonstop me to me nejt
se nonstop me to ma then
e di qe veq per mu vjen
kur jom me to s'du me dit sen
ou e di e di qe e kom kur e du
sa e du s'munet mu thon me fjal
e kom e kom veq per mu
edhe s'du kurr hiq me kerkon me nda
i thom qe jom veq i saj ajo ma bon pse po rren
une e di prap sem beson ama veq le ta man n'men

Chorus :

S'ka lidhje kur edhe ku
s'ka lidhje sa je me mu
s'ka lidhje kur edhe ku
se une si ti s'kom pa kurr jo
sa najs sa mir sa najs
si ti s'kom pa kurr jo
o ou - o o ou - o o ou
si ti s'kom pa kurr jo

Ajo o krejt si une
ka qef me pi si une
ka qef me thy si une
e din qe s'munet asnihere me gjet si une
hajt tash hajt tash shkune
kurr nuk i rritet menja kejt dojn me pas
po ajo o e jemja
per mu perpos saj ska tjera femna
e kom en men n'cilin do ven qe ena
munesh me kqyr po s'munesh me prek
munesh mi fol amo ajo nuk t'vren
menon veq per mu edhe une njejt
nuk ja nin kurr jo qa menojn tjert
s'ka lidhje kur edhe ku
kur une jom me to e ajo o me mu
edhe me asnjonen nuk e kisha ndrru
o shit po m'doket pe du

Chorus :

S'ka lidhje kur edhe ku
s'ka lidhje sa je me mu
s'ka lidhje kur edhe ku
se une si ti s'kom pa kurr jo
sa najs sa mir sa najs
si ti s'kom pa kurr jo
o ou - o o ou - o o ou
si ti s'kom pa kurr joMë Shumë Këngë Nga Hija E Jetes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet