A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hip-Hop Soldiers

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Hip-Hop Soldiers është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi u formu ne vitin 2004 grupi ka pas 3 antar Gehard Bajrami (Geci) KUjtim Bici (PROFY - Boy) dhe Bekim Binaku (B-Beka) . ne 2005 ekan inqizu kangen epar me titullin KU-KU qe kan mar pjes poashtu ne at vit ne POLIFEST 2005 ku jun nominu me qmimin e RTV21 . ne 2006 poashtu kan mar pjes ne POLIFEST 2006 me kangen GUTU ku eka mar qmimin epublikut edhe qmimin kryesor per best RAp. poashtu ne vitin 2006 ky grup ka qen konkurent ne KANG MAGJIKE ku ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

B.F.P

Kthetrat

Levels

Antrax

Cannibalz

Black Shadow

KAOS

Da LIGS

TDS

Double G Army


Tags: Hip-Hop Soldiers, Hip Hop Soldiers, Hip-Hop Soldierz

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019