TEKSTESHQIP

Hiqmete Pazari & Violeta Simoni
Lum Kush Dashuron
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lum Kush Dashuron" kënduar nga Hiqmete Pazari & Violeta Simoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.