TEKSTESHQIP

Hirushe Xhemali
Si Llokum Me Arra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Llokum Me Arra" kënduar nga Hirushe Xhemali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor finalizohet tek audienca e gjerë i ilustruar mjaft këndshëm edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 22 Korrik 2014.