TEKSTESHQIP

Hirushe Xhemali
Une E Gjalle, Ti I Gjalle
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une E Gjalle, Ti I Gjalle" kënduar nga Hirushe Xhemali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
U mendua edhe për adhuruesit e klipeve, prandaj materiali muzikor është prezantuar tek audienca i punuar artistikisht edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 27 Shtator 2016.