TEKSTESHQIP

Hirushe Xhemali
Kenge Dasmash 2018
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Dasmash 2018" kënduar nga Hirushe Xhemali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.