TEKSTESHQIP

Hirushe Xhemali
Zemrës Tem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemrës Tem" kënduar nga Hirushe Xhemali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas kurimit të të gjitha detajeve, ky materiali muzikor bëhet i disponueshëm online i punuar me shije edhe me anë të një videoklipi, i cili u punua nga A Films. Videoklipi u publikua më 6 Nëntor 2023.