Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hit-Man And Rolla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36
BIOGRAFIA: Hit-Man And Rolla është një duo artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kemi dëgjuar shpesh për motra që këndojnë së bashku, por shumë rrallë kemi dëgjuar për vëllezër këngëtarë. Andi dhe Rolandi janë dy këngëtarë dhe njëkohësisht producentë nga Mirdita. Studio-ja e tyre quhet "2 Brothaz Records" e cila ndodhet ne Tirane. Më datë 31 Korrik 2014, Hit-Man And Rolla publikojnë videoklipin "I Meriton Krejt". Në Nëntor 2014, Hit-Man And Rolla marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Five Stars". Hit-Man dhe Rol...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Hit-Man And Rolla, Hit-Man. Hit-Man & Rolla, Hit Man, Hitman

Komente 0