Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hit-Man And Rolla - Pocahontas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pocahontas".
3. Video është e këngës "Pocahontas", por nuk këndohet nga Hit-Man And Rolla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Hit-Man And Rolla - Pocahontas Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/04/2021

2021-04-30T18:15:01+01:00

"Pocahontas" është një këngë e re nga Hit-Man And Rolla.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 35 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
35

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Hit-Man
Teksti: Rolla
Produced (Audio & Video): 2Brothaz Entertainment
Më Shumë Këngë Nga Hit-Man And Rolla:


Komente mbi këtë këngë