Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Honex është një këngëtar. Arlind kastrati (Honex) ka lindur dhe rritur ne Gjilan, ku edhe nisi hapat e para me muzik...qe nga tekst shkrues kaloi ne kengtar ku edhe formoi grupin e tij siq njihet me emrin GnG BLoody te cilet kan publikuar disa keng ne youtube. Dot ket shum keng te reja ne secilen sezon nga ky grup....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blackhell

Philipsx Tell'em

Zone'x

The-Big

Naixx

Siller Banioz

T-One

Nootix

Tossi G

Black-T

Tags: Honex, Arlind Kastrati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet