Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hoobastank - Karma Patrol

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karma Patrol".
3. Video është e këngës "Karma Patrol", por nuk këndohet nga Hoobastank.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hoobastank - Karma Patrol  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Stolen a bike, take it for a ride
Commit a crime, thought you got away
Pick on a kid, only half the size
Karma Patrol's gonna set it straight
Who's to say what's coming or going?
They're the ones who call the shots
And endless search for those who've not
Paid for their delinquent way
Cause personal catastrophes
There's a saying
A little better one than the previous
When you're mischievous
You'll get what you deserve
And it's a beautiful thing
All the liquid coming out the gutter cause
What's done is done
I can't change the past
Karma Patrol is gonna get me (last)
Something happened just the other day
You helped another from another
But there's nothing coming back your way
Nobody said that life was fair
So lift your head and understand
That doing good is fine
But don't expect to find your plate full
Because the Karma Patrol is blind to the fact
Except that no one's perfect all the time
Raining down, walking home
When they come, you will know
All looks good, mind your way
Now you're going to pay
(Better watch your back cause)
They've got a target on you
No matter what you do
And the water will come down
So jump to the side
Or you'll get soaked straight through
To the bone
That's what they've shown
They have no preference for the good or the evil
But I just know one day
They'll be coming my way


Më Shumë Këngë Nga Hoobastank:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet