Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hoobastank - End Of Our Rope

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "End Of Our Rope".
3. Video është e këngës "End Of Our Rope", por nuk këndohet nga Hoobastank.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hoobastank - End Of Our Rope  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Don't hold back, don't hold us back
From the people we could be
Cause all your rage is jealousy, it's jealousy
So don't let go, don't let them go
And make you feel like it's your fault
Cause if you do they'll never learn, they'll never learn
You don't have to blow my candle out
To make yours look brighter
So save your breath
We always see other's faults, never our own
Soon we'll be dangling from the end of our rope
So what's it for? What's it all for?
I see the artificial you
But underneath the real truth, the real truth
So don't let go, don't let them go
And make you feel like you're all wrong
Cause if you do they'll never learn, they'll never learn
Take a look around at what we've made
Whether we survive is if we change


Më Shumë Këngë Nga Hoobastank:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet