Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Hueida El Saied - Nderro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

21/11/2003

2003-11-20T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"The Best Albanian Girls"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nderro" kënduar nga Hueida El Saied.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hueyda El Sayed:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet