Hyra Sallahu
Hyra Sallahu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Prizren
  • Jeton në
  • Kosovë



Biografia

BIOGRAFIA: Hyra Sallahu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Nëntor 2020, Hyra Sallahu publikon videoklipin "Lulja E Gurbetit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje




Komente 0