Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrjeta Burrniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Hyrjeta Burrniku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Shtator 2020, Hyrjeta & Albina Burrniku publikojnë videoklipin "Lum Qe Ju Kam Bija". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 13 Prill 2021, Hyrjeta & Albina publikojnë videoklipin "Nënë Jam Përmalluar". Teksti i këngës u shkrua nga Mergim Gashi, ndërsa orkestrimi u punua nga Naim Qukiqi. Videoklipi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Merita Burrnikut

Motra e

Albina Burrnikut

Anëtare e grupit

Motrat Burrniku

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Hyrjeta Burrniku, Jeta Burrniku, Motrat Burrniku, Albina Burrniku

Komente 0