Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrjeta Burrniku

Hyrjeta Burrniku
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
Këndon kryesisht: popullore moderne

Hyrjeta Burrniku është këngëtare e njohur. Më datë 26 Shtator 2020, Hyrjeta & Albina Burrniku publikojnë videoklipin "Lum Qe Ju Kam Bija". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 13 Prill 2021, Hyrjeta & Albina publikojnë videoklipin "Nënë Jam Përmalluar". Teksti i këngës u shkrua nga Mergim Gashi, ndërsa orkestrimi u punua nga Naim Qukiqi. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 26 Prill 2021, Hyrjeta & Albina publikojnë videoklipin "Edhe Nje Bajram". Muzika e këngës u punua nga Rrahman Kryeziu, teksti u shkrua nga Abaz Selmani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu. Videoklipi u prodhua nga kompania Vizion Media.

Më datë 26 Qershor 2021, Hyrjeta & Albina Burrniku publikojnë videoklipin "Kafja E Perhajrit". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Më datë 5 Korrik 2021, Hyrjeta & Albina publikojnë videoklipin "Zor Çiken Me Dhanë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Motra e

Merita Burrnikut

Motra e

Albina Burrnikut

Anëtare e grupit

Motrat Burrniku

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0