Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Lushtaku
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Hysen Lushtaku është poet i vogël. Ai ka shkruar nje poezi e cila ishte e para qe e kishte shkruar ajo quhet "ATDHEU". Ka qef te ket tri profesione me e deshiruara eshte te punoj si ushtar pastaj kengtar dhe aktor. Shkollimet i kryen ne shfmu "SHABAN JASHARI" ne Skenderaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist