Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Smajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Nivokaz (Gjakovë) 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Hysen Smajli është një këngëtar i njohur. Kam kryer shkollen Fillore dhe të mesmme ne Nivokaz (Gjakovë). Në kohën kur doja të regjistrohesha në fakultetin e Mjeksisë, gjendja e pergjithshme në Kosovë filloj të keqësohej shumë, kështuqë unë si shumë të rinjë të tjerë u detyrova ta lëshoj vendlindjen duke marrë rrugen e mërgimit. Zgjodha Zvicren per arsye se këtu ishin edhe shumë antarë të tjerë të familjes. Kuptohet këtu u ndesha me një realitet të ri që ishte edhe shumë sfidues për mua.....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Driton Sopa

Edi Krasniqi

Dardan Aliu

Astrit Bejta

Toni

Samir Aliu

Faruk Visoka

Nani-Style

Arben Bytyqi

Ergin Brahimi

Tags: Hysen Smajli, Hysen Ismajli, Ceni


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet