A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysen Trubareva

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Hysen Trubareva is a popular singer of Ethno music. Në vitin 2011, Hysen Trubareva publikon albumin "Hajt Moj Zemer Hajt Dukat". Më datë 28 Shkurt 2016, Hysen Trubareva publikon videoklipin "Ku Je Ti". Më datë 29 Shtator 2016, Eri Qerimi publikon videoklipin "Mi Amor", në bashkëpunim me Hysen Trubareva. Më datë 22 Dhjetor 2017, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Kuklla Ime", në bashkëpunim me Hysen Trubareva & Dzemailov. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, teksti u shkrua nga Hysen ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Hajt Moj Zemer Hajt Dukat (2011)


» Add A Song »

Ku Je Ti
Duro Zemer


Related Artists:

Lulzim Morina

Altin Tirona

Aldi Loci

Arap Jashari

Soni Beratit

Skender Buzoli

Edison Fazlija

Mursel Murseli

Shefqet Rogova

Ilir Tironsi


Tags: Hysen Trubareva, Hysen Turbareva

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019