Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Ah Lele Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


le,le,le,le,lej a le, le,le lej,le,le,le lej - 2x
Oj,dashnorja ime valla shum e re..

sme kupton po du met rre
oj dashnorja ime valla shum e re..4x
sme kupton po du met rre.

le,le,le,le,le,le,le,le,le le,le,le,le,le,le-2x
Ka me table 1 unaz dukatit
le te plasin gjithmon prej inatit-4x

le,le,le,le,le,le,le,le,le le,le,le,le,le,le-2x
jaou a lejj
le,le,le,le,le,le,le,le,le le,le,le,le,le,le-4x


Ky tekst u dërgua nga Ramon Osmani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hysen Trubareva - Ah Lele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Lele".
3. Video është e këngës "Ah Lele", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0