Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Largohu Prej Meje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votëDallavera Moj ti shum po bon
Me magji perveti don mem bo
T'lutem more Vajz ti me kupto
se kjo zemer ty moj nuk te do 2x

Ref:
Po te them largoju prej meje
sa ske rra ne dashuri
Prej kuti sonte dora ime
ska me pat ilaq per ty

E sa lutje duhesh me mi pa
E sa vite duhesh mi kalu
kot e ke moj ti me ktu lutje
zemra ime tjetren esht dashuru 2x

Leeejj aman aman aman ovovovvovo Leeejj lej lej

Zemra po te diqet moj ty sonte
Një Minut me nejt moj ti me mu
Me vjen keq more ti Vajz
Me u besu syve tu 2x

Ref:
Po te them largoju prej meje
sa ske rra ne dashuri
Prej kuti sonte dora ime
ska me pat ilaq per tyNuk kemi video për këtë këngë.
Hysen Trubareva - Largohu Prej Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largohu Prej Meje".
3. Video është e këngës "Largohu Prej Meje", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0