Hysni Klinaku

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kush Është Fajtor” Nga Hysni Klinaku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-02-2016]
Këngëtari i njohur i muzikës popullore Hysni Klinaku ka publikuar së fundmi këngën & videoklipin e tij më të ri me titull "Kush është fajtor".

Kënga është ritmike në sencin e baladës dhe është realizuar me kitarë nga vetë këngëtari.

Teksti i këngës është shkruar nga Milaim Islami e ndërsa videoklipi është realizuar nga SWART.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kush Është Fajtor” Nga Hysni Klinaku

  Hysni Klinaku - Kush Eshte Fajtor [Teksti dhe Klipi]

Komente 0