Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku - Nje Keng Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

kalldremit te qarshis se vjeter
shoh nga larg rrezen mbi lum
ik nje nate dhe vjen nje tjeter
mua mfal nje hall me shume

veq nje nate nder sy mke rene
sdi qme the dhe sdi qte thash
veq nje her per dore jem zene
dhe me kurr me nuk te pash

shkojn e vin neper qarshi
nllafe ndert kerkush smu rrok
hallegji o hallegji
pse kerkush stu beka shok

tash cdo rruge e kti qyteti
gur me gur hallin ma dine
rreze hene kur me kujtohesh
sme dalin mend e as sme rrine

sdi pse iku oj nate moj
nuk di fjalet si ti lam
bjeshk e det u befshin banshk moj
pse te njoha e ste kam

ref; shkojn e vin neper qarshi


Ky tekst u dërgua nga Albi

Hysni Klinaku - Nje Keng Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Keng Per Ty".
3. Video është e këngës "Nje Keng Per Ty", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:


Komente 0