Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku - Per Nje Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mos e ndesh ne mu as nje shikim
as ne rastesi as me qellim
sdua t`mbaj ne mend qe nga ajo nat
as per dashuri as per inat

ti qe m`ke braktis t`tash mos me kerko
zemra e tradhtuar tradhtaren se dooo jooo

per nje koh te shkuar
per nje dashuri
sot per her te fundit
nje lot mle ta fshi
ti kerkon t`pendohesh
t`shkuaren ta kthesh
por ne krahet e mi
ndoshta tjeter do t`gjesh

mos me prit ne parkun mbi qytet
ka na u nis kujtimi aty mbet
ku dora mbi dor me nuk rreshqet
gjith i nise dhe i vrave vet

ti qe m`ke braktis t`tash mos me kerko
zemra e tradhtuar tradhtaren se dooo jooo

per nje koh te shkuar
per nje dashuri
sot per her te fundit
nje lot mle ta fshi
ti kerkon t`pendohesh
t`shkuaren ta kthesh
por ne krahet e mi
ndoshta tjeter do t`gjesh

tash kupto sa vret nje dashuri
njeher vritem un e dy her ti
dhe koha qe ecen pak nga pak
dike e pergdhel n`dike merr hak

ti qe m`ke braktis t`tash mos me kerko
zemra e tradhtuar tradhtaren se dooo jooo

per nje koh te shkuar
per nje dashuri
sot per her te fundit
nje lot mle ta fshi
ti kerkon t`pendohesh
t`shkuaren ta kthesh
por ne krahet e mi
ndoshta tjeter do t`gjesh


Ky tekst u dërgua nga Mono

Hysni Klinaku - Per Nje Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Nje Dashuri".
3. Video është e këngës "Per Nje Dashuri", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:


Komente 0