Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku - Në Mëngjes Lava Syt E Zes (Feat. Morena)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Oh ne mengjes lava syt´ e zes
Oh ne sabah dola ne namazgja
Mos me vra mu ti moj Afife
Oh mos me ban naze se ashik me ke.

Oh mas kafazit dola n´penxhere
Pash syt e ballit o te Afifes
Oh mos me vra mu ti moj Afife
Oh mos me ban naze se ashik me ke.

Oh vish jelekun goce kadife
Oh per shtat pale qefe lala ta ka ble
Ti qe m´vrave mu te vraft i madhi zot
Oh mos me ban naze jam ashiku jot.


Ky tekst u dërgua nga  argjend

Hysni Klinaku - Në Mëngjes Lava Syt E Zes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Mëngjes Lava Syt E Zes".
3. Video është e këngës "Në Mëngjes Lava Syt E Zes", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:


Komente 0