Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku - Këngë Mojë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kenge moj ti merre dhene
kush ta ngriti ty moj folene
kenge moj me mbush me gzime
se te shpirti gjen ngushlime
heii heiii heiii heiiiii

kenge moi buqit ne male
dhe barinjte let hedhin valle
edhe qingjat let blegrojne
kur bilbilat te kendojn o heeeeej


Ky tekst u dërgua nga Besa 29


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hysni Klinaku - Këngë Mojë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Mojë".
3. Video është e këngës "Këngë Mojë", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:


Komente 0