Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku - Ne Buzet E Tua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Deri me tash nuk pata fat dal e kthehem vet qdo nat pa dashuri e pa shok sa e zez ishte kjo bot .

Per nje moment Kur te kam pa gati pika me ka ra per mat mir ne kete jet me pas lyp se kisha gjet .

Ref. 2x
Buzet e tua si mjalta sa shpejt qe me shkoj nata buzet tua si rrush nuk e besoj qe i ka najkush...

Deri me tash vuaja shum dhimbja ime s'kishte fund
skish ma keq e ma veshtir
se me prit nje dit mat mir
per nje moment kur te kam pa gati pika me ka ra per mat mir ne kete jet me pas lyp se kisha gjet

Ref. 2x
Buzet e tua si mjalta sa shpejt qe me shkoj nata buzet tua si rrush nuk e besoj qe i ka najkush ...


Ky tekst u dërgua nga  blerina

Hysni Klinaku - Ne Buzet E Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Buzet E Tua".
3. Video është e këngës "Ne Buzet E Tua", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:


Komente 0