A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alidema

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  59
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Alidema is a popular singer of Hip-Hop music. Emni: Adhurim Mbiemri: Alidema Ne moshen 3 vjeçare ne Vitin 1991, Bashke me familje U Shperngulen ne Berne Te Zvicrës per te filluar Jeten e Re.ne Vitin 1994, filloj te Vijoj mesimet prej klases se pare, deri ne klasen e 9, dhe pasi qe kreu shkollen,ne koken e tij ishte vetem rapi, si qdo te rinje edhe aj ka pasur konflikte me disa djelmosha shkaku i repit dhe keshtu filloj me freestyle. Ne kosov, aj filloj shkollen e mesme private ne Ferizaj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Albanian Outlawz

(Current member)

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

On Weed


Related Artists:

Real Mc

Big Wolf

Bonsaton

Lantistar

Triblla

Xhero

Majesty (Alban Ukaj)

Cyclone

Tiki

Lil' Liri


Tags: I.N.S.E.C.T, Alidema, Insect, I.N.S.E.C.T., Adhurim Alidema

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019