TEKSTESHQIP

I Panjohuri
Te Pafajshem
Lyrics
(Feat. G Bani, Crazy Girl, Bledi Milioneri & Mj Xhelo)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Pafajshem" kënduar nga I Panjohuri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt vjen në ekranet tona i përpunuar bukur me videoklip, i cili u publikua me datë 3 Mars 2015.