Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  248
  • Emri i Vërtetë:
  • Imer Ademi
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: I2rejt është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Imer I. Ademi ( I2rejt ) Më datë 6 Maj 2011, I2rejt publikon videoklipin "A Po Ju Pelqen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Krijel Flexy

Ex Wolf

Mistiku

Blake

Kauzza

Matolale

Kia

3 Treshi

Arbër Kurtaj

Buta


Tags: I2Rejt, Imer Ademi

Krijo Një Kartolinë