Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

I2rejt - Jom I Qetina Grupit

Dërgoni linkun URL të kësaj kënge në Youtube. Shtypni "SHARE" dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video"

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jom I Qetina Grupit".
3. Video është e këngës "Jom I Qetina Grupit", por nuk këndohet nga I2rejt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

I2rejt - Jom I Qetina Grupit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

30/07/2010

2010-07-30T17:35:38+00:00Rap M.T.B Sein ImmeR

Jom i Qetina Grupit
Jom i Qetina Grupit Vet i 20-Tii Jom n'Qet Pozit t'LaKmuSHm
Se Qashtuu Ish Kan Shkruu Jom Me PrincaT 1 Qeshtu Gjith Ka
Me Vazhduu GjaKii Po Rredh Inatii Juv MyTii Qitnii Kryp
Qaty Ku Inaxhija u Nem Pi Kurit u Formun Na Pjesa Tieter
e Grupav u Shem Fjalor i Jemi Osht Fjalor Me Kuptim Jemi
t'Velekinces Qdoo Njeri e Din.. Rap Atmosfer Rap Ku Jemi
Gjithmon i Kemi Krat Shum t'Gjon Qdo Kuina Me Ja Qi At
Familii Sa t'Jemi Na Tierat Grup Kan Dit T'zii..Deri Kur
qeshtuu kem me vaazhduu deri kur me dhun kemi me shku
se kjo pun ska fun qe me perfunduu varri juv ku qelet ska
mshir per mu se inatii juv ka sakaTu.Aha i Myti M.t.b Zjaar
per inat-g per qato ju sun shini drit me sy ju kom qerru
me ket kang terr krejt jav bona se hajgare me mu ska o quna
VeLekkinC N'zmer T'Kom


Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet