Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

I2rejt - Vi Me Heker  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

28/06/2010

2010-06-28T16:49:31+00:00veq dashni po qes kerkun sjom
ka mes ti mos ma baj gajlen qa kom
ka turupi midisit n'mes t'qi nonen heker
si dikuina qysh i kom ra ta boj kryt gjak
mos ma bir at pun per bela ama do bari t'gajlona qysh mi rre do persona kontroll
mas kontrolli vi me heker t'hup oborri keit
keit keit n'karr le te shkoin kur t'qi un nanen dije aty mo ska loj e kom fjalen edhe per asi hekri qe gjun SE Inat-g Pa prit ti urxoj 100 tjer Une ti sakatoj 1000 tjer Une Ku Shkoj ti zoTroj Pidhh

Refren *2
une vi me heker po kur t'qi nanen t'la me pasoj je vi edhe me asi hekri qe une kur gjuj ti urxohesh per tok bitch


Ky tekst u dërgua nga  dhurata
Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet