Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

I2rejt - Nuk Jom I Huaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

10/05/2013

2013-05-10T19:10:36+00:00Rap * 1

E Kom Zemren e Mshelt
Sdi Per Dashni GjithMon
nKet Zemer Kish Pas Tradhti
Gjith Her Qdo Njeri Mka Sha
Per Tkeqen Qe Kom Bo Qdo NJeri
Per Tkeqe Um ShiKon
Edhe Pse Kom
Dashni Per Te Ton
e Vlla Kallxoma
Gabimin Qe nuk po te falet
Kallxom
edhe sa shekuj qeshtu jetohet NKet Tok
KerkQysh Nuk Osht Ka Shkohet
Kallxom
Vlla Pse Je Bo Monoton
Pse i Ki Sha Te Ton
Kur Venin Ton Nuk Mun e ViziTon
e Shka Me Bo?
Qeshtu e Ka Jet Kur Nuk Ka Njeri
Tvertet
QeSHtu Nuk Osht Ka Me Don
pA E pa
nan e bab i du te ton i du mi pa e mi perqafu
Se nuk jam nje i Huaj edhe pse nuk um don ti
une ty te du
gjith dashni per krejt maje
n'men fjalen tem
se une jom I2rejt

Rap * 2

Athu Imeri paska Gabu
qe as nVen Temin Qe Spo MuJ
mE shKU
Kallxom pse ki kaq qef mem vra mu
tdal per ball nese guxon mem sha
se me goj o let
po me vepra pak ma zor ej
boll shok jaav teprova boll nProbleme
Tkqi Juv Qova Boll Ket Sen Kerkushi Nuk Osht
Tu e Prit
Keit Jon Bo Tkeq Kurr Pi Kekrujna Sbon
Me Prit
Nisu vet ndesh mir e keq
veq per mos me than aj neser
une ty te kom rrit
po qe vet pe boj a po nin o shoki jem
se jom Idrejt ndesh per t'mir ndesh per t'keq
shoki a merr vesh se knej pari jom
edhe
le ta din krejt se IdrejtIma ka dal
Se
Un Kurr Sdi Mu Nal Qellimin Tem Jom Tu
e Mrri 1 Muzik ket jet me shiju
edhe pse kerkushi sum don mu


Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet